(0212) 253 58 10

Projelendirme

Endüstriyel Mutfak Projelendirme ;

Proje ; belirli bir ölçüde oluşturulan çalışma ve tasarımlardır. Biz EGE ÇELİK olarak siz değerli iş ortaklarımıza en iyi tasarımları sunmak için 1993 yılından beri durmaksızın tasarımlarımızı ve argümanlarımızı güncelleyerek sektörün hizmetine sunmaktayız.

Projelendirme Ölçekleri ;

Küçük bir Büfe mutfağından başlayıp Dünyaca ünlü Otel mutfaklarına kadar her ölçekte Proje bizler için yeni bir tasarımın hikayesidir. Bu sebeple işlerimizde Büyük/Küçük ayrımı yapmadan hizmet kalitemizi bir üst noktaya taşıyabiliyoruz.

Projelendirme Aşamaları ;

Projelerde esas konu çalışabilir ve sürdürülebilir mutfaklar tasarlayarak o mutfakta yüzlerce insana hizmet veren değerli Şef lerin işlerinizi kolaylaştırmaktır. Bu açıdan bakıldığında ;

  • Ölçü , Röleve alınması
  • Tasarım aşaması Elektrik , Su ve Gaz tesisatlarının belirlenip hazırlanması
  • Uygulama

şeklinde 4 ana başlık altında toplanabilir.

Projelendirmenin Müşteri İçin Faydaları ;

Kapasitesi ne olursa olsun doğru proje ve doğru ürünler olmadan mutfağınız çalışmayacaktır veya çalışmada aksamalar olacaktır. Proje ile bir işe başlamak ise aslında geleceği hesap etmek ve oluşabilecek tüm sorunları işin başında görüp düzeltme imkanına sahip olmaktır. Bu açıdan bakıldığında ;

  • Doğru çalışan bir mutfak kurmak
  • Doğru ürünler ile çalışabilme imkanı
  • Tam kapasite çalışmada dahi sorunsuz işleyiş
  • Hesaplı ve en iyi mutfağa sahip olmak

Ve gelelim hepimizin aklında ki soruya ;

Bu projelendirme işinin bize maliyeti nedir ?

Tasarım kişisel olmaktan ziyade bir kamu hizmetidir aslında . İyi bir tasarımı kendinize saklarsanız veya sadece bedelini ödeyenlerin görmesine müsaade ederseniz tasarımlarınız minimal düzeyde kalmaya mahkumdur.

Bu gerçekliğin farkında olan EGE ÇELİK ve deneyimli ekibi Semt , Şehir ve Ülke ayrımı yapmaksınız tüm Projelendirme taleplerinizi profesyonellikle değerlendiriyor ve bunun karşılığında sizlerden bir BEDEL TALEP ETMİYOR. Bu da demek oluyor ki doğru bir mutfağa sahip olmak sizler için sadece bir telefon açmak veya sadece e-mail göndermek kadar ulaşılabilir.

 
Otel mutfak projesi, Restoran mutfak projesi, Yemekhane mutfak projeleri,  için ' EGE Mutfak'' sizlerle